421 Milan Trifković, Toša Ninkov, Goran Marinković, “Komasacija”

17.12.2013. - 10:09
Edicija: “TEHNIČKE NAUKE - UDžBENICI”

Naziv udžbenika: “Komasacija”

Autori:
 prof. dr. Milan Trifković dipl. inž. geod.
            prof. dr. Toša Ninkov dipl. inž. geod.
            Goran Marinković dipl. inž. geod.

Recenzenti:
dr Boško Pribičević, redovni profesor Geodetskog fakulteta u Zagrebu
                   dr Ivan R. Aleksić, redovni profesor Građevinskog fakulteta u Beogradu

Izdavač:
Fakultet tehničkih nauka u Novom Sadu

Glavni i odgovorni urednik:
prof. dr Rade Doroslovački, dekan Fakulteta tehničkih nauka u Novom Sadu

Štampa:
FTN - Grafički centar GRID, Trg Dositeja Obradovića 6, Novi Sad

Štampanje odobrio: Savet za bibliotečku i izdavačku delatnost Fakulteta tehničkih nauka u Novom Sadu

Predsednik
Saveta za bibliotečku i izdavačku delatnost: dr Radoš Radivojević, redovni profesor Fakulteta tehničkih nauka u Novom Sadu

CIP-Katalogizacija u publikaciji
Biblioteka Matice srpske, Novi Sad

332.262(075.8)

TRIFKOVIĆ, Milan
  Komasacija / Milan Trifković, Toša Ninkov, Goran
Marinković. - Novi Sad : Fakultet tehničkih nauka, 2013
(Novi Sad : FTN, Grafički centar GRID). - 396 str. : ilustr.
; 24 cm. - (Edicija “Tehničke nauke - udžbenici” ; br. 421)

Tiraž 150. - Bibliografija

ISBN 978-86-7892-552-8
1) Ninkov, Toša   2) Marinković, Goran
a) Komasacija

COBISS.SR-ID  281378823

Iz recenzije

Rukopis pod nazivom “Komasacija” koji je napisala grupa autora:prof.dr. Milan Trifković, prof.dr. Toša Ninkov, i Goran Marinković,dipl.ing.geod., predstavl?a potpuno suvremeno koncipirani univerzitetski udžbenik. Udžbenik je pisan za studente na Fakultetu tehničkih nauka, prvenstveno na studijskom programu geodezije i geomatike. Važno je napomenuti da udžbenik mogu koristiti i studenti drugih studija ali i stručnjaci iz prakse koji se bave komasacijom.
Prof. dr Boško Pribičević

Publikacija pod naslovom Komasacija, grupe autora v.prof. dr. Milan Trifković, dipl. inž. geod., prof. dr. Toša Ninkov, dipl. inž. geod., Goran Marinković, dipl. inž. geod., predstavl?a dobro koncipiran savremeni univerzitetski udžbenik. Udžbenik mogu koristiti studenti osnovnih akademskih studija i master studija na Fakultetu tehničkih nauka Univerziteta u Novom Sadu i drugih visokoškolskih ustanova gde se izučava oblast geodezije i geoinformatike. Pored studenata, udžbenik mogu koristiti i geodetski inženjeri koji se profesionalno bave komasacijama.
Prof. dr. Ivan R. Aleksić

• Nije moguće prikazati sliku.