Elektronska oglasna tabla odbrana završnih radova
Nivo studija:



 
Student:Aleksandar Petrović (GR 120/2018)
Studijski program:Građevinarstvo
Nivo studija:Osnovne akademske studije
Tema:PROJEKAT TEHNOLOGIJE I ORGANIZACIJE GRAĐENJA STAMBENOG OBJEKTA SU+PR+4+PK-DUPLEKS, NOVI SAD
Tema (Eng):Tehnology and organization of construction for multy-family residential buiding BA+GL+4+AT-Duplex, Novi Sad
Datum odbrane:08.12.2022. 13:00
Mesto odbrane:104 - Konferencijska sala
Komisija

PredsednikJasmina Dražić
Redovni profesor
MentorMilan Trivunić
Redovni profesor
ČlanŽeljko Jakšić
Vanredni profesor
 
Student:Jelena Mališević (F1 14/2021)
Studijski program:Grafičko inženjerstvo i dizajn
Nivo studija:Master akademske studije
Tema:Formulacija otpada generisanog tokom proizvodnje tetra-pak ambalaže
Tema (Eng):Formulation of waste generated during the production of tetra-pak packaging
Datum odbrane:07.12.2022. 11:00
Mesto odbrane:106 - Sala za odbrane diplomskih radova
Komisija

PredsednikSandra Dedijer
Vanredni profesor
MentorSavka Adamović
Vanredni profesor
ČlanMiroslav Dramićanin
Docent
 
Student:Luka Veselinović (I2 90/2020)
Studijski program:Inženjerski menadžment
Nivo studija:Master akademske studije
Tema:PRIMENA 5S METODE NA SKLADIŠNO POSLOVANJE JKP „PUT“ NOVI SAD.
Tema (Eng):APPLYING 5S METHOD TO WAREHOUSE OPERATIONS JKP „PUT“ NOVI SAD.
Datum odbrane:07.12.2022. 08:30
Mesto odbrane:106 - Okrugla sala
Komisija

PredsednikAco Antić
Redovni profesor
MentorStevan Milisavljević
Redovni profesor
ČlanNebojša Brkljač
Docent
 
Student:Nikola Dakić (r2 38/2020)
Studijski program:Softversko inženjerstvo i informacione tehnologije
Nivo studija:Master akademske studije
Tema:DETEKCIJA I SEGMENTACIJA KAJAKAŠA UPOTREBOM KONVOLUCIONIH NEURONSKIH MREŽA
Tema (Eng):DETECTION AND SEGMENTATION OF KAYAKERS USING CONVOLUTIONAL NEURAL NETWORKS
Datum odbrane:07.12.2022. 08:00
Mesto odbrane:NT406 - NTP-406
Komisija

PredsednikJelena Slivka
Vanredni profesor
MentorAleksandar Kovačević
Redovni profesor
ČlanLidija Krstanović
Docent
 
Student:Aleksa Joksimović (II 13/2016)
Studijski program:Industrijsko inženjerstvo
Nivo studija:Osnovne akademske studije
Tema:Projektovanje sistema za proizvodnju vijaka za lim
Tema (Eng):System design for the production of sheet metal screws
Datum odbrane:06.12.2022. 14:00
Mesto odbrane:106 - Okrugla sala
Komisija

PredsednikMilovan Lazarević
Redovni profesor
MentorNemanja Sremčev
Vanredni profesor
ČlanSlobodan Morača
Redovni profesor
 
Student:Zoran Kozomara (GG 50/2017)
Studijski program:Geodezija i geomatika
Nivo studija:Osnovne akademske studije
Tema:Deformaciona analiza silosa za skladištenje žitarica primenom Karlsrue metode
Tema (Eng):Deformation analysis of grain storage silos using the Karlsruhe method
Datum odbrane:06.12.2022. 13:30
Mesto odbrane:104 - Konferencijska sala
Komisija

PredsednikPavel Benka
Docent
MentorMehmed Batilović
Docent
ČlanZoran Sušić
Vanredni profesor
 
Student:Kristijan Mrvoš (GG 11/2017)
Studijski program:Geodezija i geomatika
Nivo studija:Osnovne akademske studije
Tema:PROJEKAT MIKROMREŽE ZA PRAĆENjE IZGRADNjE KOMPLEKSA OBJEKATA
Tema (Eng):MICRO NETWORK DESIGN FOR MONITORING THE CONSTRUCTION OF A COMPLEX OF FACILITIES
Datum odbrane:06.12.2022. 13:00
Mesto odbrane:104 - Konferencijska sala
Komisija

PredsednikPavel Benka
Docent
MentorZoran Sušić
Vanredni profesor
ČlanMehmed Batilović
Docent
 
Student:Vanja Petković (mm 46/2013)
Studijski program:Mehanizacija i konstrukciono mašinstvo
Nivo studija:Osnovne akademske studije
Tema:Projekat teretnog vozila nadgradnjom za prevoz vozila
Tema (Eng):Project of a cargo vehicle with superstructure for vehicle transport
Datum odbrane:06.12.2022. 13:00
Mesto odbrane:A3-2g - Učionica
Komisija

PredsednikBoris Stojić
Vanredni profesor
MentorDragan Ružić
Vanredni profesor
ČlanSanja Bojić
Vanredni profesor
 
Student:Jovan Jovanović (AI 42/2018)
Studijski program:Animacija u inženjerstvu
Nivo studija:Osnovne akademske studije
Tema:Izrada karaktera Milene iz franšize Smrtonosna borba i produkcija igre za Beskonačno trčanje
Tema (Eng):Modeling the character Mileena from Mortal Kombat franchise and development of an endless runner game
Datum odbrane:06.12.2022. 10:30
Mesto odbrane:106 - Sala za odbrane diplomskih radova
Komisija

PredsednikAna Perišić
Vanredni profesor
MentorIgor Kekeljević
Vanredni profesor
ČlanLidija Krstanović
Docent
 
Student:Darko Brujić (A7 44/2020)
Studijski program:Arhitektura
Nivo studija:Master akademske studije
Tema:Arhitektonsko projektovanje regatnog kompleksa na jezeru Tikvari u Bačkoj Palanci
Tema (Eng):ARCHITECTURAL DESIGN OF THE REGATTA CENTER COMPLEX ON LAKE TIKVARA IN BAČKA PALANKA
Datum odbrane:06.12.2022. 09:30
Mesto odbrane:106 - Sala za odbrane diplomskih radova
Komisija

PredsednikIvana Miškeljin
Vanredni profesor
MentorSaša Medić
Docent
ČlanMirna Kapetina
Docent
 
Student:Nataša Zvekić (I7 1/2021)
Studijski program:Inženjerstvo informacionih sistema
Nivo studija:Master akademske studije
Tema:Poređenje perfomansi između Android aplikacija razvijenih upotrebom Jetpack Compose alata i upotrebom XML jezika
Tema (Eng):Performance comparison between Android applications developed using Jetpack Compose tool and using XML language
Datum odbrane:05.12.2022. 10:15
Mesto odbrane:203 - Kabinet
Komisija

PredsednikSrđan Popov
Redovni profesor
MentorMarko Arsenović
Docent
ČlanSrđan Sladojević
Vanredni profesor
 
Student:Vladimir Ostojić (RA 219/2015)
Studijski program:Računarstvo i automatika
Nivo studija:Osnovne akademske studije
Tema:Implementacija okvira za proveru funkcionalnosti programskih komponenti zasnovanog na GoogleTest i GoogleMock bibliotekama
Tema (Eng):Implementation of a framework for checking the functionality of program components based on the GoogleTest and GoogleMock libraries
Datum odbrane:02.12.2022. 09:30
Mesto odbrane:NT418 - NTP-418
Komisija

PredsednikNebojša Pjevalica
Redovni profesor
MentorBogdan Pavković
Docent
ČlanMarija Antić
Vanredni profesor
 
Student:Milena Miletić (G1 49/2021)
Studijski program:Građevinarstvo
Nivo studija:Master akademske studije
Tema:ANALIZA I PRIMENA SOFTVERSKOG PAKETA PLATEIA ZA PROJEKTOVANjE PUTEVA
Tema (Eng):ANALYSIS AND APPLICATION OF THE PLATEIA SOFTWARE PACKAGE FOR ROAD DESIGN
Datum odbrane:02.12.2022. 09:00
Mesto odbrane:104 - Konferencijska sala
Komisija

PredsednikAnka Starčev-Ćurčin
Docent
MentorMiloš Šešlija
Docent
ČlanSlaviša Dumnić
Docent
 
Student:Mirjana Nikolić (RA 216/2018)
Studijski program:Računarstvo i automatika
Nivo studija:Osnovne akademske studije
Tema:Jedno rešenje među-računarskog komunikacionog mehanizma preko deljene memorije
Tema (Eng):One solution of inter-computer communication mechanism over shared memory
Datum odbrane:02.12.2022. 09:00
Mesto odbrane:NT418 - NTP-418
Komisija

PredsednikNebojša Pjevalica
Redovni profesor
MentorBogdan Pavković
Docent
ČlanMarija Antić
Vanredni profesor
 
Student:Danijela Lazić (EE 84/2015)
Studijski program:Energetika, elektronika i telekomunikacije
Nivo studija:Osnovne akademske studije
Tema:PRINCIPI ZAŠTITE ENERGETSKIH TRANSFORMATORA
Tema (Eng):Principles of Protection of Power Transformers
Datum odbrane:21.10.2022. 12:00
Mesto odbrane:NT210 - NTP-210
Komisija

PredsednikAleksandar Stanisavljević
Docent
MentorDejan Jerkan
Docent
ČlanVladimir Popović
Docent