Bilten za izbor u zvanje

Izveštaj o kandidatima za izbor u zvanje
Datum objave:18.10.2019.
Prikazuje se do:25.10.2019.
Zvanje:Saradnik u nastavi
Uža oblast:Mehatronika, robotika, automatizacija i integrisani sistemi
Kandidati:

Andrej Čilag
Tanja Berisavljević
Nikolina Dakić
Izveštaj o kandidatima za izbor u zvanje
Datum objave:18.10.2019.
Prikazuje se do:25.10.2019.
Zvanje:Asistent
Uža oblast:Elektronika
Kandidati:

Sanja Kojić
Kristina Nikolić
Miloš Arbanas
Izveštaj o kandidatu za izbor u zvanje
Datum objave:18.10.2019.
Prikazuje se do:25.10.2019.
Zvanje:Asistent
Uža oblast:Biomedicinsko inženjerstvo
Kandidat:

Boris Knežević
Izveštaj o kandidatima za izbor u zvanje
Datum objave:18.10.2019.
Prikazuje se do:25.10.2019.
Zvanje:Asistent
Uža oblast:Proizvodni i uslužni sistemi, organizacija i menadžment
Kandidati:

Jelena Ćurčić
Tanja Todorović
Izveštaj o kandidatu za izbor u zvanje
Datum objave:18.10.2019.
Prikazuje se do:25.10.2019.
Zvanje:Asistent
Uža oblast:Tehnološki menadžment
Kandidat:

Marko Penčić
Izveštaj o kandidatu za izbor u zvanje
Datum objave:18.10.2019.
Prikazuje se do:25.10.2019.
Zvanje:Asistent
Uža oblast:Upravljanje rizikom i menadžment osiguranja
Kandidat:

Marko Vuković
Izveštaj o kandidatima za izbor u zvanje
Datum objave:18.10.2019.
Prikazuje se do:25.10.2019.
Zvanje:Asistent
Uža oblast:Automatika i upravljanje sistemima
Kandidati:

Anja Buljević
Aleksandra Mitrović
Žaklina Stojšin
Izveštaj o kandidatima za izbor u zvanje
Datum objave:18.10.2019.
Prikazuje se do:25.10.2019.
Zvanje:Saradnik u nastavi
Uža oblast:Energetska elektronika, mašine, pogoni i obnovljivi izvori električne energije
Kandidati:

Aleksa Stojković
Marko Joković
Izveštaj o kandidatima za izbor u zvanje
Datum objave:18.10.2019.
Prikazuje se do:25.10.2019.
Zvanje:Saradnik u nastavi
Uža oblast:Elektronika
Kandidati:

Dušan Bortnik
Vladimir Nikić
Izveštaj o kandidatu za izbor u zvanje
Datum objave:18.10.2019.
Prikazuje se do:25.10.2019.
Zvanje:Saradnik u nastavi
Uža oblast:Motorna vozila i motori SUS
Kandidat:

Nikola Crnogorac
Izveštaj o kandidatima za izbor u zvanje
Datum objave:18.10.2019.
Prikazuje se do:25.10.2019.
Zvanje:Saradnik u nastavi
Uža oblast:Inženjerstvo informacionih sistema
Kandidati:

Danilo Nikolić
Sara Havzi
Katarina Gavrilov,
Stefan Orčić
Izveštaj o kandidatima za izbor u zvanje
Datum objave:18.10.2019.
Prikazuje se do:25.10.2019.
Zvanje:Asistent
Uža oblast:Inženjerstvo informacionih sistema
Kandidati:

Igor Kalin
Ivana Spasojević
Marko Bojkić
Izveštaj o kandidatu za izbor u zvanje
Datum objave:18.10.2019.
Prikazuje se do:25.10.2019.
Zvanje:Asistent
Uža oblast:Teorijska elektrotehnika
Kandidat:

Teodora Gavrilov
Izveštaj o kandidatu za izbor u zvanje
Datum objave:18.10.2019.
Prikazuje se do:25.10.2019.
Zvanje:Saradnik u nastavi
Uža oblast:Automatika i upravljanje sistemima
Kandidat:

Marko Pejić
Izveštaj o kandidatu za izbor u zvanje
Datum objave:18.10.2019.
Prikazuje se do:25.10.2019.
Zvanje:Asistent
Uža oblast:Procesna tehnika
Kandidat:

Nikola Milivojević
Izveštaj o kandidatima za izbor u zvanje
Datum objave:18.10.2019.
Prikazuje se do:25.10.2019.
Zvanje:Saradnik u nastavi
Uža oblast:Biomedicinsko inženjerstvo
Kandidati:

Jelena Bulatović
Smilja Stokanović
Izveštaj o kandidatu za izbor u zvanje
Datum objave:18.10.2019.
Prikazuje se do:25.10.2019.
Zvanje:Asistent
Uža oblast:Grafičko inženjerstvo
Kandidat:

Ana Lilić
Izveštaj o kandidatu za izbor u zvanje
Datum objave:18.10.2019.
Prikazuje se do:25.10.2019.
Zvanje:Saradnik u nastavi
Uža oblast:Primenjeno softversko inženjerstvo
Kandidat:

Milica Banović
Izveštaj o kandidatima za izbor u zvanje
Datum objave:18.10.2019.
Prikazuje se do:25.10.2019.
Zvanje:Asistent
Uža oblast:Mehanika fluida, hidropneumatska, gasna i naftna tehnika
Kandidati:

Aleksandar Racić
Nikola Oluški
Izveštaj o kandidatima za izbor u zvanje
Datum objave:18.10.2019.
Prikazuje se do:25.10.2019.
Zvanje:Asistent
Uža oblast:Primenjene računarske nauke i informatika
Kandidati:

Nina Miladinović
Ilija Grbić
Olivera Hrnjaković
Milan Stanković
Marija Kukić
Nebojša Horvat
Olja Anđelovski
Bojan Stipić
Bojana Samardžić
Milica Milutinović
Milena Počuča
Izveštaj o kandidatima za izbor u zvanje
Datum objave:18.10.2019.
Prikazuje se do:25.10.2019.
Zvanje:Saradnik u nastavi
Uža oblast:Primenjene računarske nauke i informatika
Kandidati:

Nenad Gligorov
Milica Todorović
Pavle Portić
Jelena Dokić
Aleksandar Vasiljević
Đorđije Ivanišević
Jovana Jovanović
Luka Radović
Marijana Matkovski
Sanja Špica
Dušan Marjanski
Marko Arambašić
Nikola Skrobonja
Svetislav Simić
Aleksandar Jeremić
Simona Prokić
Danijel Radaković
Bojana Ivanović
Vanja Mijatov
Katarina Glorija Grujić
Milica Matijević
Veljko Mošorinski
Nikola Zeljković
Miloš Krstić
Izveštaj o kandidatu za izbor u zvanje
Datum objave:16.10.2019.
Prikazuje se do:23.10.2019.
Zvanje:Saradnik u nastavi iz umetničkog polja
Uža oblast:Scenska arhitektura, tehnika i dizajn - scenski dizajn
Kandidat:

Luna Šalamon
Izveštaj o kandidatu za izbor u zvanje
Datum objave:16.10.2019.
Prikazuje se do:23.10.2019.
Zvanje:Asistent
Uža oblast:Mehanika
Kandidat:

Sabolč Cako
Izveštaj o kandidatu za izbor u zvanje
Datum objave:14.10.2019.
Prikazuje se do:13.11.2019.
Zvanje:Viši naučni saradnik
Uža oblast:Računarska tehnika i računarske komunikacije
Kandidat:

Mladen Mileusnić
Izveštaj o kandidatu za izbor u zvanje
Datum objave:09.10.2019.
Prikazuje se do:08.11.2019.
Zvanje:Gostujući profesor
Uža oblast:Automatika i upravljanje sistemima
Kandidat:

Dušan Stipanović