КОНКУРС за одлазак на двомесечну праксу на Тајланд на Prince of Songkla University

31.03.2006. - 00:00
За одлазак на двомесечну праксу на Тајланд на Prince of Songkla University у периоду од 15. Јула до 15. Септембра. Конкурс се расписује за 8 студената факултета техничких наука.

Услови конкурса:

   Студенти Факултета техничких наука који су одслушали најмање пети семестар
   Да активно учествују у организовању боравка студената са тајланда у периоду од 23. Марта до 23. Маја 2006.
   Да имају активно знање енглеског језика
   Да на најбољи начин репрезентују факултет и државу
   Да су у стању да обезбеде финансијска средства за трошкове путовања и боравка

Током шестонедељног индустријског тренинга на тајланду обезбеђен је смештај и стипендија у износу од 100$ месечно.

Избор кандидата ће бити извршен до 15. Априла после више интервјуа са свим заинтересованим. Биографију и мотивационо писмо на енглеском језику сви заинтересовани треба да пошаљу на маил tajland2006@yahoo.com сви детаљи на број 063/464-304 (Владимир Тодоровић).