Департман за EET расписује конкурс за доделу награде др Владан Десница

06.12.2006. - 00:00
Факултет техничких наука, департман за енергетику, електронику и телекомуникације расписује конкурс за доделу награде „др Владан Десница“.

Ове године доделиће се две награде:
1. Најбољем студенту ИВ или В године или дипломираном инжењеру смера Микрорачунарска електроника у 2006. години.

2. Студенту који је израдио најбољи дипломски или дипломски – мастер рад из области моделовања, симулација и пројектовања електронских кола у 2006. години.

Награде су у износу од 25.000 динара.
Кандидати за награду под бројем 1. уз пријаву достављају:

   уверење о оценама,
   доказ о резултатима стручне ван-наставне активности (такмичења, научни радови, пројекти).

Кандидати за награду под бројем 2. уз пријаву прилажу:

   назив и извод дипломског или дипломског – мастер рада,
   препоруку ментора.

Пријаве се шаљу председнику Комисије за доделу награде „др Владан Десница“, др Љиљана Живанов, ред. проф., Факултет техничких наука, 21000 Нови Сад, Трг Доситеја Обрадовића 6 или путем електронске поште на lilaziv@uns.ns.ac.yu до 21.12.2006.