Такмичење за најбољу технолошку иновацију 2007

14.02.2007. - 00:00
Позивамо студенте, истраживаче, професоре, асистенте и све остале колеге да уђу у свет предузетништва и пласирају своје знање.

Министарство науке и заштите животне средине објавило је почетак такмичења за најбољу технолошку иновацију у Србији 2007. године.

Све информације, пријава и комуникација са организаторима одвијаће се путем портала http://www.inovacija.org .
Почетни наградни фонд износи 10.000.000 динара, а предвиђене су и специјалне награде и то:

   За најбољу идеју како унапредити такмичење, као што Вам је познато, такмичење за НТИ сваке године уноси новине у свим аспектима. И ове године је организациони тим осмислио начин на који ће закмичење бити иновирано, али позивамо и Вас да дате предлоге путем форума на wеб порталу.
   Иновирајте такмичење и освојите 10.000 динара. Ову награду ће доделити Министартсво науке и заштите животне средине.
   За најбољи студентски тим награда најбољем студентском тиму уведена је прошле године и треба да подстакне студенте да се удружују и раде заједничким снагама на својим иновацијама. Награда носи име професора Мирослава Деспотовића и биће
   додељена најбољима у овој категорији.
   Награда износи 150.000 динара и доделиће је Факултет техничких наука из Новог Сада.

   За најбољи женски тим
   За најбољи студентски женски тим, жеља да се подстакне женско предузетништво ове године ће бити остварена кроз ове две награде. Овим путем позивамо све које имају своје иновације и не боје се конкуренције да се прикључе такмичењу за НТИ07!

   све вредности награда наведене су у бруто износу

Право учешћа имају сви грађани Србије.
Рок за пријаву је 20. април 2007.
Финале такмичења одржаће се 27. децембра 2007. године пред камерама РТС.