Одлазак на струцно усаврсавање на Тајланд

13.03.2007. - 00:00
Факултет техничких наука, на основу меморандума о сарадњи са Prince of Songkla University расписује конкурс за одлазак на двомесечну праксу на Тајланд, на Принце оф Сонгкла Университy у периоду од 15. Јула до 15. Септембра.

Конкурс се расписује за 8 студената Факултета техничких наука.

УСЛОВИ КОНКУРСА:

   студенти факултета техничких наука који су одслушали најмање пети семестар
   да активно учествују у организовању боравка студената са Тајланда у периоду од 26. марта до 2 5. маја 2007 .
   да имају активно знање енглеског језика
   да на најбољи начин репрезентују факултет и државу
   да су у стању да обезбеде финансијска средства за трошкове путовања и боравка

Током шестонедељног индустријског тренинга на тајланду обезбеђен је смештај и стипендија у износу од 100$ месечно.

Избор кандидата ће бити извршен до 15. априла после више интервјуа са свим заинтересованим. биографију и мотивационо писмо на енглеском језику сви заинтересовани треба да пошаљу на маил: tajland2006@yahoo.com све додатне информације 063/464-304 (Владимир Тодоровић)