ФТН врши упис студената у В семестар основних академских студија ГЕОДЕЗИЈА И ГЕОМАТИКА

11.09.2007. - 00:00
Факултет техничких наука врши упис у В семестар основних академских студија, студијског програма: ГЕОДЕЗИЈА и ГЕОМАТИКА у школској 2007/08

Услови уписа
Право на упис има студент који је завршио сродну вишу струковну школу (двогодишњу или трогодишњу) или факултет.

Студије започињу уписом В семестра с тим да се за сваког кандидата врши признавање предходно положених испита и дефинише разлика у прве две године студија.Кандидати са утврђеном разликом, у првом делу зимског семестра текуће школске године, су дужни да похађају обавезну припремну наставу која обухвата и проверу знања.

Настава је прилагођена студентима уз рад.

У В семестар, школске 2007/08 може се уписати 50 самофинансирајућих студената.
Годишња цена студија је 90.000,00 динара (и може се уплатити у три рате).
Трошкови уписа и признавања положених испита је 15.300 динара (плаћа се приликом уписа као и прва рата школарине) .
Упис се врши до 21. септембра 2007. године

Потребна документација:

   уверење о положеним испитима
   уверење о дипломирању
   оверен наставни план и програм по ком је кандитат студирао
   извод из матичне књиге рођених
   2 фотографије

Више информације:
Проф. др Миро Говедарица
телефон: 485 2258 или
е-маил: миро@унс.нс.ац.yу
Референт за студентска питања 485 2228.