Полуфинални турнир Европског првенства у решавању менаџерских и инжењерских студија случаја

23.11.2007. - 00:00
Локална група студената индустријског инжењерства и менаџмента – ESTIEM (European Students of Industrial Engineering and Management) и Факултет техничких наука вас обавештавају да ће се на ФТН-у од 22.02. до 25.02.2008. одржати Међународно студентско такмичење у решавању менаџерских и инжењерских студија случаја (case study). На такмичењу ће снаге одмеравати 40 студената са следећих европских универзитета: Groningen (Холандија), Ajndhoven, (Холандија), Karlsrue (Немачка), Варшава (Пољска), Будимпешта, (Мађарска), Istanbul – Bogazici (Турска), Софија (Бугарска), Фамагуста (Северни Кипар), Скопје (Македонија) и Београд (Србија).

Такмичење у решавању менаџерских и инжењерских студија случаја – TIMES (The Tournament In Management and Engineering Skills) највеће је такмичење овог типа у Европи. ESTIEM локалној групи из Новог Сада је велика част што је управо она једна од шест одабраних да буде организатор једног полуфиналног такмичења, у конкуренцији од чак 68 универзитета из 23 европске земље. Финални турнир такмичења организоваће се почетком априла 2008. у Karlsrue-у (Немачка).
Очекује се присуство великог броја људи из привреде, са Универзитета у Новом Саду, као и медија за време TIMES полуфиналног турнира.

За више информација:

Wеб: Локална група студената индустријског инжењерства и менаџмента – ESTIEM (European Students of Industrial Engineering and Management) и Факултет техничких наука вас обавештавају да ће се на ФТН-у од 22.02. до 25.02.2008. одржати Међународно студентско такмичење у решавању менаџерских и инжењерских студија случаја (case study). На такмичењу ће снаге одмеравати 40 студената са следећих европских универзитета: Гронинген (Холандија), Ајндховен, (Холандија), Карлсруе (Немачка), Варшава (Пољска), Будимпешта, (Мађарска), Истанбул – Богазици (Турска), Софија (Бугарска), Фамагуста (Северни Кипар), Скопје (Македонија) и Београд (Србија).

Такмичење у решавању менаџерских и инжењерских студија случаја – TIMES (The Tournament In Management and Engineering Skills) највеће је такмичење овог типа у Европи. ESTIEM локалној групи из Новог Сада је велика част што је управо она једна од шест одабраних да буде организатор једног полуфиналног такмичења, у конкуренцији од чак 68 универзитета из 23 европске земље. Финални турнир такмичења организоваће се почетком априла 2008. у Карлсруе-у (Немачка).

За више информација:

Wеб: www.estiem.ftn.ns.ac.yu