Студенти ФТН освојили треће место на такмичењу на PR Week-у

03.12.2007. - 00:00
Студенти Департмана за индустријско инжењерство и инжењерски менаџмент, са усмерења Менаџмент људских ресурса освојили треће место на такмичењу у “Case Study”, одржаном на прошлонедељном PR Week-у

Пет студенткиња Факултета техничких наука Тамара Башић, Андријана Цвејанов,Сања Козарчић, Александра Коровљев и Силвиа Ловрић, су донеле ФТН бронзану медаљу. Такмичиле су се у решавању студије случаја из области односа с јавношћу на тему Кризни односи с јавношћу и интерна комуникација. Било је пријављено укупно седамнаест тимова са различитих Факултета из Србије. У првих пет поред овог тима ушао је још један тим са Факултета техничких наука, са усмерења Инжењерство и менаџмент медија, што је заиста велики успех. Тиме су наши студенти и овај пут показали да им је место у ВИСОКОМ ДРУШТВУ НАЈБОЉИХ, како гласи и визија ФТН.

• Није могуће приказати слику.