Web Design Open Day 2018

15.05.2018. - 07:59

У среду, 16. маја, са почетком у 18:00 часова на Факултету техничких наука у Свечаној сали одржаће се други "Web Design Open Day" у организацији Департмана за графичко инжењерство и дизајн.

У оквиру овог догађаја представиће се предавачи из успешних web дизајн компанија:

- Немања Спасић (UX/UI designer @ "ERYCE")
„UX vs UI ДИЗАЈН - У ЧЕМУ ЈЕ РАЗЛИКА"

- Терезија Катона (Art director @ "PopArt Studio")
„РАД У ДИЗАЈН СТУДИЈУ - ШТА НАМ ТО НИСУ РЕКЛИ НА ФАКУЛТЕТУ"

- David Rhoderick (Senior Full-Stack Developer & Video Editor @ "Artlytical Media")
„WEB DEVELOPMENT BOOTSTRAPPING"

- Катарина Степановић (UX/UI designer @ "Purezeen")
„ИСКУСТВО НАГРАЂЕНОГ СТУДЕНТА - ГОДИНУ ДАНА КАСНИЈЕ"

Након предавања у Свечаној Сали, одабрани студенти четврте године представиће своје студентске пројекте израђене у оквиру предиспитних обавеза на предмету Web дизајн на основним академским студијама Департмана за графичко инжењерство и дизајн. Студенти са најбоље оцењеним пројектима ће добити прилику да похађају стручну праксу у наведеним компанијама.

Са задовољством позивамо ГРИД студенте и све заинтересоване да присуствују овом догађају.

• Није могуће приказати слику.