Свечани пријем студената прве године студија

12.09.2018. - 13:28

Факултет техничких наука традиционално организује Свечани пријем студената прве године студија у школској 2018/19. години.

Пријем бруцоша биће организован 29.9.2018. године у термину од 11 до 13 часова на Тргу Доситеја Обрадовића, испред улаза на Факултет, уз прикладан програм.

Бруцоши ће имати прилику да се упознају са управом Факултета, руководиоцима Департмана и том приликом ће им се обратити декан Факултета техничких наука, проф. др Раде Дорословачки.

На догађају ће се бруцошима представити студентске организације које делују на Факултету техничких наука и службе Факултета са којима ће студенти сарађивати у току студија. На штандовима који ће бити изложени том приликом, студенти прве године студија моћи ће да поставе питања старијим студентима.

Студентске организације које ће се представити своје активности:
• Студентски парламент ФТН
• Савез студената ФТН
• Спортска организација Техничар
• Студентска унија ФТН
• Студентска асоцијација ФТН
• BEST Нови Сад
• AEGEE Нови Сад
• ESTIEM LG Нови Сад
• EESTEC LC Нови Сад
• Студентско предузеће
• Планинарско-рекреативна секција ФТН

Детаљан програм биће ускоро објављен.