Недеља међународне размене између Института Рудолфово и ФТН-а

24.04.2024. - 14:27

У Научно-технолошком Институту Рудолфово у Новом Месту (Словенија) у периоду од 15. до 19. априла 2024. године одржана је A Week of International Exchange between Rudolfovo - Science and Technology Center, Novo mesto and the Faculty of Technical Sciences, University of Novi Sad.

Са Катедре за анимацију у инжењерству, на недељи међународне размене између Института Рудолфово и Факултета техничких наука у Новом Саду, учествовали су проф. др Ратко Обрадовић, доц. др Ивана Васиљевић, асистенти Милан Мишчевић и Александра Бобић.

Професори Обрадовић и Васиљевић одржали су предавања по позиву. Сви чланови тима учествовали су на организованим радионицама и дискусијама заједно са колегама из Рудолфова. Начелно су креирани нацрти за будућу сарадњу између ове две установе.