Студенти ФТН-а на завршном такмичењу Bosch Future Mobility Challenge

10.04.2023. - 10:00

У оквиру студентског такмичења Bosch Future Mobility Challenge, тим SCHOBot са Факултета техничких наука квалификовао се на завршно такмичење које ће бити одржано у периоду од 2-8. маја 2023. године у Клужу (Румунија).

У конкуренцији од преко 70 тимова, тим SCHOBot успешно је прошао квалификације и учествоваће на завршном такмичењу где ће се придружити тимовима из Индије, Јужне Кореје, Вијетнама, Немачке, Пољске, Грчке, Италије, Румуније, Турске, Молдавије и Канаде.

Тим SCHOBot чине студенти: Ленка Брестовачки, Марија Голубовић, Дејан Мићић, Владимир Тешић, Александар Алексић. Ментор тима је проф. др Јован Бајић.

Више информација о такмичењу и осталим тимовима који су се квалификовали на завршно такмичење можете пронаћи на сајту https://boschfuturemobility.com/

Припреме нашег тима за завршно такмичење можете пратити на Инстаграм профилу: schobot

Није могуће приказати слику.