Двонедељна пракса за студенте у компанији НИС

24.01.2024. - 14:29

Компанија НИС покренула је нови концепт двонедељне праксе за студенте, који је развијен у складу са потребама и захтевима факултета за обавезним студентским праксама у трајању од 80 сати. Програм је креиран да пружи студентима практично искуство и увид у радне процесе у нашој индустрији.

Планирани почетак праксе је 11. март 2024. године.

Могућност конкурисања на програм имају студенти четврте године основних и/или прве године мастер студија са смерова:

- Енергетика, електроника и телекомуникације,
- Мерење и регулација,
- Енергетика и процесна техника и
- Производно машинство.

Заинтересовани кандидати се могу пријавити директорима департмана слањем email-а са контакт подацима (име и презиме, mail, контакт телефон).

Најуспешнији студенти на пракси, имаће могућност да аплицирају за програм плаћене студентске праксе „NIS Calling“ за који пријаве почињу у априлу а почетак праксе планиран је за 01. јул 2024. године, као и за други програм једногодишње плаћене студентске праксе „NIS Energy“ за који се могу пријавити почетком септембра.