Bosch инжењерски центар у Клужу и ове године организује Bosch Future Mobility Challenge такмичење

11.10.2023. - 09:24

Bosch Future Mobility Challenge је међународно такмичење студената технике у осмишљавању и развоју модела аутономног возила, које је оспособљено да се креће по унапред познатој путањи, под одређеним условима, у одређеном окружењу симулације минијатурног паметног града.

Студенти раде на својим пројектима у сарадњи са Босцх стручњацима и академским професорима неколико месеци како би развили алгоритме са најбољим учинком. За финале се бирају најбољи тимови, а победници могу очекивати сјајне награде.

Позивају се заинтересовани студенти различитих образовних профила (машинско, електро, ИТ инжењерство), да оформе интердисциплинарне тимове и пријаве се за такмичење до 31. октобра, 2023.

Више информација можете прочитати ОВДЕ.

Видео претходног такмичења можете погледати ОВДЕ.