Конкурс за доделу стипендија Фондације Хемофарм

09.10.2023. - 11:02

Хемофарм фондација и ове године расписује Конкурс за доделу стипендија најбољим студентима академске школске 2023/24. године.

Конкурс пружа прилику студентима да своје знање и вештине подигну на виши ниво кроз свеобухватан програм који чине програм стипендија, менторски програм и програм стручне праксе. Поред неформалног знања, полазници програма уз подршку експерата компаније Хемофарм А.Д. имају прилику да стекну и радно искуство у различитим секторима унутар компаније и додатни мотив да стечено знање примењују у Србији. Циљ програма јесте да оснажи одабране стипендисте вештинама које ће им помоћи у свакодневном раду у чијем фокусу је брига о здрављу и добробити људи.

Конкурс за стипендије расписује се у понедељак, 9. октобра 2023. са трајањем до 9. новембра 2023. године. Намењен је најбољим студентима завршне године основних/интегрисаних академских студија државних универзитета у Србији који су у досадашњем студирању остварили просек оцена преко 8,50.