VAŽNO OBAVEŠTENJE O ODRŽAVANJU NASTAVE NA FTN-u

09.10.2020. - 10:34

Studenti svih godina studija će prve dve nedelje u školskoj 2020/2021. godini nastavu pohađati online. Tokom prve dve nedelje biće održana samo predavanja.

Prema aktuelnom radnom kalendaru, studentima prve godine osnovnih studija nastava počinje 28.9.2020. a studentima viših godina 12.10.2020. godine. Platforma koja će se koristiti je Microsoft Teams.

OBAVEŠTENJE ZA STUDENTE PRVE GODINE STUDIJA:

Studenti I godine studija u nedelji od 12.10.2020. do 18.10.2020. imaće sva predavanja i sve vežbe ONLINE (čak i laboratorijske vežbe) prema zvaničnom rasporedu nastave.

U tim terminima će predmetni nastavnici/saradnici informisati studente o daljoj organizaciji nastave.

NAPOMENA: Obaveštenje se odnosi na studente I godine svih studijskih programa, osim na studente Scenske arhitekture, tehnike i dizajna koji će imati sva predavanja i sve vežbe u prostorijama FTN-a prema istaknutom rasporedu nastave.

U rasporedu nastave posebnu pažnju obratiti na kolonu "Učionica". Ukoliko se nastava izvodi na FTN-u pisaće konkretna prostorija (npr. 101), u suprotnom, nastava se odvija online.