Podrška našim studentima na GENERATOR konkursu

21.11.2017. - 19:49

Podržite tim u kome učestuvuje naš student koji sa svojom idejom aplikacije za učenje engleskog jezika učestvuje u Generator konkursu za podršku inovativnim preduzetničkim projektima koji će generisati dalji razvoj inovacija.

Ova ideja dolazi od tima koji je svoju ideju razvijao u iDEAlab-u na Univerzitetu u Novom Sadu. Stanari Laboratorije za ideje Miodrag Lazić sa Fakulteta tehničkih nauka i Aleksandra Mirković sa Filozofskog fakulteta razvili su APLIKACIJU ZA UČENJE ENGLESKOG JEZIKA – PRACTICE LIKE THERE IS NO TOMORROW. Svoju ideju razvili su koristeći mogućnosti i resurse, a načinili su tim kao studenti različitih fakulteta kada su se sreli u iDEAlab prostoru. Svi oni koji žele da vežbaju i unaprede svoj engleski, sada imaju sve što im je potrebno na jednom mestu, mogu da vežbaju šta god žele i kad god žele, u autobusu ili na kafi, i to kroz neograničen broj primera.

Link ka aplikaciji: http://pltt.emineo.co/

Podržite ovu inovativnu ideju tako što ćete odvojiti minut vremena za glasanje na sledećem linku:
PRACTICE LIKE THERE IS NO TOMORROW