Studenti FTN osvojili treće mesto na takmičenju na PR Week-u

03.12.2007. - 00:00
Studenti Departmana za industrijsko inženjerstvo i inženjerski menadžment, sa usmerenja Menadžment ljudskih resursa osvojili treće mesto na takmičenju u “Case Study”, održanom na prošlonedeljnom PR Week-u

Pet studentkinja Fakulteta tehničkih nauka Tamara Bašić, Andrijana Cvejanov,Sanja Kozarčić, Aleksandra Korovljev i Silvia Lovrić, su donele FTN bronzanu medalju. Takmičile su se u rešavanju studije slučaja iz oblasti odnosa s javnošću na temu Krizni odnosi s javnošću i interna komunikacija. Bilo je prijavljeno ukupno sedamnaest timova sa različitih Fakulteta iz Srbije. U prvih pet pored ovog tima ušao je još jedan tim sa Fakulteta tehničkih nauka, sa usmerenja Inženjerstvo i menadžment medija, što je zaista veliki uspeh. Time su naši studenti i ovaj put pokazali da im je mesto u VISOKOM DRUŠTVU NAJBOLJIH, kako glasi i vizija FTN.

• Nije moguće prikazati sliku.