Polufinalni turnir Evropskog prvenstva u rešavanju menadžerskih i inženjerskih studija slučaja

23.11.2007. - 00:00

Takmičenje u rešavanju menadžerskih i inženjerskih studija slučaja – TIMES (The Tournament In Management and Engineering Skills) najveće je takmičenje ovog tipa u Evropi. ESTIEM lokalnoj grupi iz Novog Sada je velika čast što je upravo ona jedna od šest odabranih da bude organizator jednog polufinalnog takmičenja, u konkurenciji od čak 68 univerziteta iz 23 evropske zemlje. Finalni turnir takmičenja organizovaće se početkom aprila 2008. u Karlsrue-u (Nemačka).
Očekuje se prisustvo velikog broja ljudi iz privrede, sa Univerziteta u Novom Sadu, kao i medija za vreme TIMES polufinalnog turnira.

Za više informacija:

Web: Lokalna grupa studenata industrijskog inženjerstva i menadžmenta – ESTIEM (European Students of Industrial Engineering and Management) i Fakultet tehničkih nauka vas obaveštavaju da će se na FTN-u od 22.02. do 25.02.2008. održati Međunarodno studentsko takmičenje u rešavanju menadžerskih i inženjerskih studija slučaja (case study). Na takmičenju će snage odmeravati 40 studenata sa sledećih evropskih univerziteta: Groningen (Holandija), Ajndhoven, (Holandija), Karlsrue (Nemačka), Varšava (Poljska), Budimpešta, (Mađarska), Istanbul – Bogazici (Turska), Sofija (Bugarska), Famagusta (Severni Kipar), Skopje (Makedonija) i Beograd (Srbija).

Za više informacija:

Web: www.estiem.ftn.ns.ac.yu