Tradicionalan šahovski turnir FTN-FIŠER 2007

05.11.2007. - 00:00
Od 12-16. novembra biće održan već tradicionalan zatvoreni šahovski turnir FTN-FIŠER 2007, na kome pravo učešća imaju svi koji se nalaze pod krovom našeg fakulteta.

Organizator je Studentska asocijacija FTN a suorganizatori kao i pokrovitelji turnira su Univerzitetski sportski savez, Fakultet tehničkih nauka i Savez studenata FTN

Na turnir se možete prijaviti u kancelariji SAFTN počev od četvrtka 1. novembra do petka 9. novembra do 12 h nakon čega će biti sproveden žreb.

Prijava na turnir je 200 din. a za prva tri mesta su obezbeđene nagrade i pehari. Svi učesnici će uredno potpisati izjavu da prihvataju pravila turnira kako bi se jasno definisala pravila i izbegle nesuglasice tokom trajanja turnira.

Turnir će sačinjavati četiri grupe gde će se igrati po bergerovom sistemu (svako sa svakim) dok će poslednjeg finalnog dana snage odmeriti najbolji iz svake grupe. polufinale i finale će se igrati po nokaut sistemu.

Turnir će biti održavan u klubu osoblja FTN od 15-18 h svih pet dana trajanja turnira.

Očekujemo Vas