FTN vrši upis studenata u V semestar osnovnih akademskih studija GEODEZIJA I GEOMATIKA

11.09.2007. - 00:00
Fakultet tehničkih nauka vrši upis u V semestar osnovnih akademskih studija, studijskog programa: GEODEZIJA i GEOMATIKA u školskoj 2007/08

Uslovi upisa
Pravo na upis ima student koji je završio srodnu višu strukovnu školu (dvogodišnju ili trogodišnju) ili fakultet.

Studije započinju upisom V semestra s tim da se za svakog kandidata vrši priznavanje predhodno položenih ispita i definiše razlika u prve dve godine studija.Kandidati sa utvrđenom razlikom, u prvom delu zimskog semestra tekuće školske godine, su dužni da pohađaju obaveznu pripremnu nastavu koja obuhvata i proveru znanja.

Nastava je prilagođena studentima uz rad.

U V semestar, školske 2007/08 može se upisati 50 samofinansirajućih studenata.
Godišnja cena studija je 90.000,00 dinara (i može se uplatiti u tri rate).
Troškovi upisa i priznavanja položenih ispita je 15.300 dinara (plaća se prilikom upisa kao i prva rata školarine) .
Upis se vrši do 21. septembra 2007. godine

Potrebna dokumentacija:

   uverenje o položenim ispitima
   uverenje o diplomiranju
   overen nastavni plan i program po kom je kanditat studirao
   izvod iz matične knjige rođenih
   2 fotografije

Više informacije:
Prof. dr Miro Govedarica
telefon: 485 2258 ili
e-mail: miro@uns.ns.ac.yu
Referent za studentska pitanja 485 2228.