KONKURS za izradu zaštitnog znaka i logotipa akademske mreže Srbije

29.05.2007. - 00:00
KONKURS za izradu zaštitnog znaka i logotipa akademske mreže Srbije, izradi LOGO AMRESa i osvoji LAP TOP.

Akademska mreža Srbije (AMRES) je najsavremenija racunarska mreža Internet tipa u našoj zemlji sa aspekta primenjenih kapaciteta i tehnologija. Na AMRES je permanentno povezano preko 130 naucno-istraživackih i obrazovanih institucija u Srbiji sa preko 100.000 aktivnih korisnika, koji Internet servise ostvaruju besplatno. Ujedno je AMRES i najznacajniji resurs naucno-istraživackog i obrazovnog rada.

Sponzor konkursa Tehnicom Computers dodeljuje sledece nagrade:

   Lap Top racunar visokih performansi
   Kolor laserski štampac
   Digitalni foto aparat

Konkurs je javan i anoniman. Pravo ucešca imaju iskljucivo fizicka lica, pojedinci ili grupe autora, koji na konkurs mogu poslati više rešenja.
Osobe ukljucene u organizaciju konkursa ne mogu u njemu ucestvovati.

Konkursno rešenje obuhvata: zaštitni znak i logotip: AMRES kolor i crno-bela verzija rešenja test umanjenja

Konkursno rešenje dostaviti:
na listovima A4 formata na CD-u (EPS i TIFF 300dpi, CMYK) Uz rad priložiti i kratko tekstualno obrazloženje rada (do 300 reci) na zasebnom listu A4 formata i na CD-u
(MS Word, PDF). Konkursni radovi moraju biti potpisani šifrom i to u donjem desnom uglu listova A4 i na CD-u. Podatke o autorima dostaviti u zatvorenoj koverti na kojoj se takode nalazi šifra rada.

Navesti sledece podatke o autoru:

ime autora (autorskog tima)
adresa
mobilni telefon
e-mail adresa
Radove dostaviti na adresu:

Racunarski centar Univerziteta u Beogradu
Kumanovska bb
11000 Beograd

Na omotu naznaciti:

“Za konkurs zaštitnog znaka i logotipa Akademske mreže Srbije – NE OTVARATI”

Radovi se dostavljaju licno ili poštom. Rok za dostavu radova je
15.06.2007. godine.

U konkurenciji ce se naci radovi koji pristignu u Racunarski centar Univerziteta u Beogradu u naznacenom roku ili imaju poštanski žig koji potvrduje da je rad poslat do naznacenog roka. Radovi koji ne
ispunjavaju navedene uslove nece se uzimati u obzir.Rezultati konkursa bice objavljeni na sajtu Akademske mreže Srbije, www.amres.ac.yu
najkasnije do 30.6.2007. godine. Autor nagradenog rada obavezuje se da izradi graficku knjigu standarda koja podrazumeva:

varijante zaštitnog znaka i logotipa
primenu zaštitnog znaka i logotipa na poslovnim papirima konsultacije za izradu veb sajta

Sponzor konkursa Tehnicom Computers dodeljuje sledece nagrade:

   Lap Top racunar visokih performansi
   Kolor laserski štampac
   Digitalni foto aparat

Nagrade se dodeljuju na otvaranju izložbe radova pristiglih na konkurs za logo AMRES-a.

Za dodatne informacije o uslovima konkursa obratite se Nadi Mijatovic, PR-u AMRES-a na tel. (011) 3031 257 i 3031 258