Promocija takmičenja Najbolja tehnološka inovacija u Srbiji 2007

03.04.2007. - 00:00
Promocija takmičenja “Najbolja tehnološka inovacija u Srbiji 2007”, koju FTN organizuje u saradnji sa Ministarstvom nauke i zaštite životne sredine, Privrednom komorom Srbije, ...

Promocija takmičenja “Najbolja tehnološka inovacija u Srbiji 2007”, koju Fakultet tehničkih nauka organizuje u saradnji sa Ministarstvom nauke i zaštite životne sredine, Privrednom komorom Srbije, uz podršku Evropske agencije za rekonstrukciju, regionalnih privrednih komora Srbije, kao i medijskom podrškom RTS-a. Promocija će se održati u Svečanoj sali FTN-a, u utorak, 3. aprila 2007. godine, sa početkom u 13:15 sati.
Cilj ovog takmičenja je da motiviše mlade, nezaposlene, učenike i studente, ali i njihove profesore da formiraju timove i, koristeći sopstveno znanje i inovacije, zakorače u svet preduzetništva. Nagradni fond je 10.000.000 dinara.