Odlazak na strucno usavrsavanje na Tajland

13.03.2007. - 00:00
Fakultet tehničkih nauka, na osnovu memoranduma o saradnji sa Prince of Songkla University raspisuje konkurs za odlazak na dvomesečnu praksu na Tajland, na Prince of Songkla University u periodu od 15. Jula do 15. Septembra.

Konkurs se raspisuje za 8 studenata Fakulteta tehničkih nauka.

USLOVI KONKURSA:

   studenti fakulteta tehničkih nauka koji su odslušali najmanje peti semestar
   da aktivno učestvuju u organizovanju boravka studenata sa Tajlanda u periodu od 26. marta do 2 5. maja 2007 .
   da imaju aktivno znanje engleskog jezika
   da na najbolji način reprezentuju fakultet i državu
   da su u stanju da obezbede finansijska sredstva za troškove putovanja i boravka

Tokom šestonedeljnog industrijskog treninga na tajlandu obezbeđen je smeštaj i stipendija u iznosu od 100$ mesečno.

Izbor kandidata će biti izvršen do 15. aprila posle više intervjua sa svim zainteresovanim. biografiju i motivaciono pismo na engleskom jeziku svi zainteresovani treba da pošalju na mail: tajland2006@yahoo.com sve dodatne informacije 063/464-304 (Vladimir Todorović)