Takmičenje za najbolju tehnološku inovaciju 2007

14.02.2007. - 00:00
Pozivamo studente, istraživače, profesore, asistente i sve ostale kolege da uđu u svet preduzetništva i plasiraju svoje znanje.

Ministarstvo nauke i zaštite životne sredine objavilo je početak takmičenja za najbolju tehnološku inovaciju u Srbiji 2007. godine.

Sve informacije, prijava i komunikacija sa organizatorima odvijaće se putem portala http://www.inovacija.org .
Početni nagradni fond iznosi 10.000.000 dinara, a predviđene su i specijalne nagrade i to:

   Za najbolju ideju kako unaprediti takmičenje, kao što Vam je poznato, takmičenje za NTI svake godine unosi novine u svim aspektima. I ove godine je organizacioni tim osmislio način na koji će zakmičenje biti inovirano, ali pozivamo i Vas da date predloge putem foruma na web portalu.
   Inovirajte takmičenje i osvojite 10.000 dinara. Ovu nagradu će dodeliti Ministartsvo nauke i zaštite životne sredine.
   Za najbolji studentski tim nagrada najboljem studentskom timu uvedena je prošle godine i treba da podstakne studente da se udružuju i rade zajedničkim snagama na svojim inovacijama. Nagrada nosi ime profesora Miroslava Despotovića i biće
   dodeljena najboljima u ovoj kategoriji.
   Nagrada iznosi 150.000 dinara i dodeliće je Fakultet tehničkih nauka iz Novog Sada.

   Za najbolji ženski tim
   Za najbolji studentski ženski tim, želja da se podstakne žensko preduzetništvo ove godine će biti ostvarena kroz ove dve nagrade. Ovim putem pozivamo sve koje imaju svoje inovacije i ne boje se konkurencije da se priključe takmičenju za NTI07!

   sve vrednosti nagrada navedene su u bruto iznosu

Pravo učešća imaju svi građani Srbije.
Rok za prijavu je 20. april 2007.
Finale takmičenja održaće se 27. decembra 2007. godine pred kamerama RTS.