Izlet za zaposlene na FTN-u

28.04.2006. - 00:00
Povodom dana Fakulteta otganizovaće se izlet, dana 20.05.2006. godine sa polaskom u 08:00 časova ispred Fakulteta.

Program izleta

SUBOTICA -PALIĆ-KELEBIJA

   Polazak autobusom ispred Fakulteta u 08:00 časova u subotu 20.maja
   Dolazak na Palić.Posluženje u vili “Viktorija”. Šetnja i razgledanje ovog izletišta, koje je nastalo kao mondensko letovalište i u čijem se sklopu nalazi jezero, barokni park, spomenici secesijske arhitekture, hoteli, restorani, plaže i zoološki vrt.
   Nastavak puta do Subotice.Šetnja centrom grada i razgledanje autentičnih primeraka arhitekture secesije : Sinagoge, Rajhl palate, Narodnog pozorišta, gradske kuće …
   Dolazak u kelebiju. Razgledanje ergele, muzeja fijakerai paradnih kočija. Vožnja fijakerima kroz kelebijsku šumu do restorana “Majur” , sa čije terase se posmatra emui i lame, zečevi, fazani i labudovi na jezercetu.
   Tu če se ručati uz tamburaški orkestar.
   Povratak u 18:00 časova.

Za članove porodice treba uplatiti 1200,00 dinara.Prijave i novac dostaviti Dušanki Pelagić, najkasnije do 15.05.2006. godine (lokal 111).