KONKURS za odlazak na dvomesečnu praksu na Tajland na Prince of Songkla University

31.03.2006. - 00:00
Za odlazak na dvomesečnu praksu na Tajland na Prince of Songkla University u periodu od 15. Jula do 15. Septembra. Konkurs se raspisuje za 8 studenata fakulteta tehničkih nauka.

Uslovi konkursa:

   Studenti Fakulteta tehničkih nauka koji su odslušali najmanje peti semestar
   Da aktivno učestvuju u organizovanju boravka studenata sa tajlanda u periodu od 23. Marta do 23. Maja 2006.
   Da imaju aktivno znanje engleskog jezika
   Da na najbolji način reprezentuju fakultet i državu
   Da su u stanju da obezbede finansijska sredstva za troškove putovanja i boravka

Tokom šestonedeljnog industrijskog treninga na tajlandu obezbeđen je smeštaj i stipendija u iznosu od 100$ mesečno.

Izbor kandidata će biti izvršen do 15. Aprila posle više intervjua sa svim zainteresovanim. Biografiju i motivaciono pismo na engleskom jeziku svi zainteresovani treba da pošalju na mail tajland2006@yahoo.com svi detalji na broj 063/464-304 (Vladimir Todorović).