Poziv na svečano uručivanje donacija

10.10.2005. - 00:00
Poštovani,

U sredu 12. oktobra u 12 časova u amfiteatru “Ranko Radović” biće svečano uručene donacije kompanije hiCAD Fakultetu tehničkih nauka odseku za arhitekturu (ArchiCAD) i odseku za građevinarstvo (AxisVM).

Predmet donacije:
1. ArchiCAD 9 upgrade sa verzije 8 (sa povećanjem broja radnih mesta sa 16 na 40) – 3D alat za izradu arhitektonske dokumentacije od ideje do predmera;
2. AxisVM 7 – mrežna verzija za 25 radnih mesta – Proračun građevinskih konstrukcija;
Konstrukcija u ArchiCAD-u se može eksportovati u AxisVM čime se štedi vreme, povećava pouzdanost podataka.

Ukupna vrednost donacije je 80.000 €.
Goste će pozdraviti rektor Univerziteta u Novom Sadu prof. dr Radmila Marinković Nedučin i dekan Fakulteta tehničkih nauka prof. dr Ilija Ćosić. Prof. dr Dušan Kovačević će prezentovati komunikaciju ArchiCAD-AxisVM i reći nekoliko reči o saradnji između FTN i kompanija Graphisoft, Inter – CAD i hi – CAD.
Na kraju će donatori pozdraviti skup i uručiti ove vredne donacije.

Pozivamo Vas da svojim prisustvom uveličate ovaj skup!

Srdačan pozdrav,

Dekan FTN