Instrukcije za studente kojima nije stigao aktivacioni link za UNS nalog ili imaju bilo kakav drugi problem

28.03.2020. - 20:31

Dragi studenti, u nastavku se nalaze detaljne informacije u vezi sa bilo kojim tipom problema oko UNS naloga.

1. U slučaju da imate kreiran UNS nalog, a ne znate svoje korisničko ime/lozinku ili je nalog istekao, potrebno je da se javite na: cit@uns.ac.rs.

2. U slučaju da ste već dobili link za aktivaciju naloga, a imate problema pri aktivaciji, potrebno je da se javite na: cit@uns.ac.rs.

3. Samo u slučaju da nemate UNS nalog i nikada niste otvarali UNS nalog, a niste dobili aktivacioni link, javite se Radetu Lučiću iz FTN IT službe na: rade.lucic@uns.ac.rs.

Veoma je važno da se javite na odgovarajuću adresu za rešavanje problema, kako bismo ubrzali proces aktivacije naloga.

Obavezno poslati sledeće podatke:

-        Ime i prezime
-        Fakultet tehničkih nauka
-        Broj indeksa (celokupnu oznaku)
-        Za reaktivaciju naloga potrebno je poslati i fotografiju prve stranice indeksa