Nedelja međunarodne razmene između Instituta Rudolfovo i FTN-a

24.04.2024. - 14:27

U Naučno-tehnološkom Institutu Rudolfovo u Novom Mestu (Slovenija) u periodu od 15. do 19. aprila 2024. godine održana je A Week of International Exchange between Rudolfovo - Science and Technology Center, Novo mesto and the Faculty of Technical Sciences, University of Novi Sad.

Sa Katedre za animaciju u inženjerstvu, na nedelji međunarodne razmene između Instituta Rudolfovo i Fakulteta tehničkih nauka u Novom Sadu, učestvovali su prof. dr Ratko Obradović, doc. dr Ivana Vasiljević, asistenti Milan Miščević i Aleksandra Bobić.

Profesori Obradović i Vasiljević održali su predavanja po pozivu. Svi članovi tima učestvovali su na organizovanim radionicama i diskusijama zajedno sa kolegama iz Rudolfova. Načelno su kreirani nacrti za buduću saradnju između ove dve ustanove.