Besplatna pripremna nastava za polaganje testa sklonosti

29.02.2016. - 08:55

Departman za Inženjerstvo zaštite životne sredine i zaštite na radu, organizuje besplatnu pripremnu nastavu za polaganje testa sklonosti koji se polaže u okviru prijemnog ispita za upis na studijske programe: Inženjerstvo zaštite životne sredine; Inženjerstvo zaštite na radu; Upravljanje rizikom od katastrofalnih događaja i požara.
Pripremna nastava biće realizovana tokom tri subote (2.04., 9.04. i 16.04.) sa početkom u 9 časova na Fakultetu tehničkih nauka – Amfiteatar A3.
U okviru pripremne nastave predviđeno je ponavljanje gradiva iz oblasti zaštite životne sredine, zaštite na radu, fizike, hemije i drugih oblasti od značaja za uspešno polaganje prijemnog ispita i studiranje na Fakultetu tehničkih nauka, a na kraju organizovanog kursa, učenici će imati priliku da rade probni test sklonosti i tako se bolje pripreme za polaganje prijemnog ispita.
Učenici koji budu pohađali pripremnu nastavu imaće prilike i da se bolje informišu o aktivnostima kojima se bave inženjeri zaštite životne sredine, inženjeri zaštite na radu i inženjeri upravljanja rizikom od katastrofalnih događaja i požara i na kraju organizovanog kursa radiće probni test sklonosti.
Pripremna nastava za polaganje testa sklonosti je besplatna i realizovaće je nastavnici i saradnici Departmana za inženjerstvo zaštite životne sredine i zaštite na radu. Formiranje grupa je u toku, a prijave za pohađanje pripremne nastave (ime i prezime, srednja škola, kontakt telefon i E-mail adresa) pošaljite na Fan page Departmana ili na mail izzsupis2016@gmail.com.