Nastavak pripremne nastave za prijemni ispit iz matematike

20.05.2020. - 13:01

Za srednjoškolce koji su započeli sa pohađanjem pripremne nastave za polaganje prijemnog ispita iz matematike u februaru ili martu, biće organizovan nastavak kursa u periodu od 17. do 21. juna.

Svi srednjoškolci su podeljeni u ukupno devet grupa:

- grupe F1, F2 i F3 (koje su počele sa radom u februaru)  – njima će biti održano još 3x5 časova (19,20. i 21. juna)
- grupe M1A, M1B, M2A, M2B, M3A, M3B  (koje su počele sa radom u martu)  – njima će biti održano još 5X6 časova (17,18,19,20. i 21. juna)

Za polaznike pripremne nastave koji u nedelju, 21.6.2020. g. ne budu u mogućnosti da prisustvuju nastavi zbog održavanja izbora, biće organizovano odrađivanje časova u sredu, 24.6.2020.g. od 16 do 21 časova.  Svi koji budu koristili navedenu opciju odrađivanja, moraju se javiti najkasnije do subote nastavnicima koji im drže nastavu ili na e-mail adresu:
lela@uns.ac.rs. Učionice u kojima će nadoknada biti održana biće naknadno određene kad budemo znali tačan broj slušalaca.

U nastavku možete videti detaljan raspored održavanja pripremne nastave i spiskove učenika po grupama.

Kako je kompletna organizacija nastavka priprema za prijemni ispit završena, ne postoji više mogućnost izmena statusa prijavljenih kandidata.

POLAZNICI SU U OBAVEZI DA PRILIKOM ULASKA U FAKULTET POŠTUJU UPUTSTVO ZA PREVENCIJU BOLESTI COVID-19 koje se nalazi OVDE.