Наши студенти на такмичењу дипломских-мастер радова у Зеници TEHNO-EDUCA 2007

17.05.2007. - 00:00

Универзитет у Зеници ОЈ Машински факултет поводом 30. година студија машинства у Зеници организују дане „TEHNO-EDUCA 2007“ 17. и 18. маја 2007. године. Циљ манифестације је промовисање студентског образовања кроз презентације њихових семинарских, дипломских и др. радова. Учесници са ФТН који ће представити своје Дипломске радове су:

   Габријела Бајго, дипл. инг;
   Биљана Тепша, дипл. инг
   Марина Чижек, дипл. инг
   Горан Михајловић, дипл. инг

У оквиру ове манифестације одржаће се и стручни семинар и конференција „БОЛОЊСКИ ПРОЦЕС И ТЕХНИЧКЕ СТУДИЈЕ“. Проф. др Јанко Ходолич ће тим поводом одржати презентацију „Болоњски процес на Факултету техничких наука“ у којој ће изнети искуства нашег факултета.