Нови успеси студената Факултета техничких наука

21.05.2007. - 00:00
На такмичењу дипломских-мастер радова у Зеници TEHNO-EDUCA 2007 од укупно 26 дипломских радова са простора бивше СФРЈ, Горан Михајловић, дипл. инг освојио прво место.

Горан Михајловић, Јанко Ходолич, Ђорђе Вукелић АУТОМАТИЗАЦИЈА ПРОЈЕКТОВАЊА ГРУПНИХ ПРИБОРА ПОМОЋУ ПРОГРАМСКОГ СИСТЕМА ПРОЕНГИНЕЕР освојили су прво место на такмичењу дипломских-мастер радова на коме су учествовали студенти са универзитета из Бања Луке, Љубљане, Осјека, Зенице, Сарајева, Тузле, Загреба и Новог Сада.

Организатор скупа је Универзитет у Зеници, Машински факултет у сарадњи са WUS Austrija- уред БиХ Сарајево, ADA – Аустријска развојна агенција, Bussines Start-up Центар Зеница, Регионална економска заједница регије – Зеница

Организатор је публиковао радове у Зборнику TEHNO-EDUCA 2007 – Proceedings, Студентска научно-стручна конференција у овиру сајма ZEPS Intermetal.

(1)