Такмичење за најбољу студентску идеју

04.03.2015. - 14:09

Универзитет у Новом Саду организује такмичење за најбољу студентску идеју. Пријава идеја је до 20. марта 2015. године.
Студенти, уколико се проналазите у једној или више следећих навода:
· “доста ми је да учим само теорију а да не знам како то да применим”
· “желим да “будем свој човек””
· “хоћу на направим бизнис од своје идеје”
· “желим да се бавим нечим креативним”
· “хоћу да имам и практичне резултате од свог студирања”
· “желим да се дружим са успешним људима”

· “желим да посетим стране факултете и дружим се са својом генерацијом и струком у иностранству” ,  погледајте да ли  *Такмичење за најбољу студенстку идеју*, које организује Универзитет у Новом Саду, може да буде нова перспектива за вас!

На сајту www.bsons.uns.ac.rs можете да пронадјете све потребне информације.

Кључна је та да уз менторски рад, развијате своју пословну идеју и презентујете пред пословним људима.

Сажетак потребног:

1. ПРИЈАВА до 20. марта 2015. – информације на сајту: www.bsons.uns.ac.rs

2. НАГРАДЕ: за први победнички тим - посета партнерским институцијама у Аустрији, Немачкој, Енглеској или Шпанији; новчане награде; бесплатна израда брзих прототипова; подршка Пословног инкубатора Нови Сад у комерцијализацији пословног модела за један од побеничких тимова.

3. МЕНТОРИНГ: подршка ментора и тренера у развијању пословног модела и презентовање пословне идеје

Искрено се надамо да смо вас заинтересовали да се пријавите на Такмичење за најбољу студентску идеју!

Опробајте своје знање у пословном свету!