CGS плус наградни конкурс за студенте

08.12.2015. - 11:50

CGS плус предузеће на основу остварене сарадње са Факултетом техничких наука Нови Сад, а у циљу олакшавања радних обавеза и усавршавања студената у области CAD и BIM технологије током студија, омогућиће студентима да добију потпуно бесплатно едукативну лиценцу за коришћење CGS плус софвера Plateia и Ferrovia.
Студенти ће моћи софтвер да користе искључиво у образовне сврхе, при истраживачким радовима, изради дипломских радова и извршењу других студијских обавеза. Употреба студентских лиценци није дозвољена у комерцијалне сврхе или било које друге сврхе на основу којих се остварује профит, тако да наша софтверска решење намењена студентима можете добити на коришћење првенствено за едукативне сврхе.

Наградни конкурс
Истовремено CGS плус расписује и наградни конкурс за све заинтересоване студенте који ће својим знањем и радом, а користећи CGS плус софтвере, урадити своје дипломске радове, пројекте или семинарске радове и на тај начин се пријавити за учешће у награди конкурс.
Са жељом да студенти што боље упознају и истраже све функционалности наших софтверских решења, биће им пружена и одговарајућа техничка подршка као што то имају и сви корисници CGS плус софтвера.

Услови учешћа у наградном конкурсу:
- Да сте редован студент
- Тема вашег рада да је из области путне или железничке инсфраструктуре
- Рад урађен уз помоћ CGS плус софтверских решења требате предати до 15.09.2016. године, а потребно је да га доставите у електронском облику (dwg,dxf,3ds,pdf,doc и сл.)
Проглашење победника наградног конкурса са додељивањем награда ће се обавити на CGS конференцију 2016 у Београду, а награђени студенти ће бити у прилици да јавно презентују и своје радове пред учесницима конференције на којој угошћавамо стручњаке и водеће фирме Републике Србије и региона из области инфраструктуре.
Стручни жири, састављен од професора и CAD и BIM стручњака из CGS плус тима , ће вршити оцењивање пристиглих радова за наградни конкурс.
За све детаљније информације можете се обратити на petar.dragic@cgsplus.com.
Пратите нас на Facebook-у и на YouTube каналу, како би били обавештени о најновијим информацијама из CGS плуса.