Обавештење за студенте завршних година студија Факултета техничких наука

24.02.2017. - 13:52

У петак, 03.03.2017. године у 11.00 часова у Свечаној сали Факултета техничких наука одржаће се презентација компаније ATB Север из Суботице.

У циљу наставка сарадње са Факултетом техничких наука, компанија ATB Север жели да презентује могућност реализације стручне праксе, израде дипломских и мастер радова, као и свршеним студентима реализацију приправничког стажа.

Позив се односи на студенте машинства, електротехнике и индустријског инжењерства и менаџмента, односно студенте Департмана за производно машинство, Департмана за механизацију и конструкционо машинство, Департмана за енергетику и процесну технику, Департмана за техничку механику, Департмана за техничку механику, Департмана за индустријско инжењерство и менаџмент, Департмана за енергетику, електронику и телекомуникације и Департмана за рачунарство и аутоматику.

Претходне две године велики број студената је урадило своје дипломске и мастер радове, реализовао стручну праксу и приправнички стаж у компанији ATB Север. Од ових студената већи део њих је и остао да ради у компанији на позицијама конструктора, технолога, пројектанта квалитета и пројектног менаџера.

Ове године компанија планира да прими 5 студената на стручну праксу. Сва питања и прецизније информације ће се добити на овом састанку, тако да би заинтересовани студенти требало да присуствују истом.

Ово је добра прилика за стицање практичног искуства и знања, као и могућности запослења у овом производном систему, односно сестринским предузећима. Корпорација ATB Group осим код нас има своје производне погоне и представништва у Немачкој, Пољској, Кини, Великој Британији, УСА, Канади, итд.

Више информација: www.sever.rs

За додатне информација можете се обратити:
Доц. др Дејан Лукић, Департман за производно машинство, Машински институт - кабинет бр.6,
тел: 021/485-2331, e-mail: lukicd@uns.ac.rs