Свечани пријем студената прве године студија

20.09.2017. - 13:00

Факултет техничких наука традиционално организује Свечани пријем студената прве године студија у школској 2017/18. години.

Пријем бруцоша биће организован 30.9.2017. године у термину од 11 до 13 часова на Тргу Доситеја Обрадовића, испред главног улаза на Факултет, уз прикладан програм.

Тим поводом ће се бруцошима обратити градоначелник Новог Сада Милош Вучевић, декан Факултета техничких наука, проф. др Раде Дорословачки, ректор Универзитета проф. др Душан Николић као и студент продекан Дејан Наћић.

На догађају ће се бруцошима представити студентске организације које делују на Факултету техничких наука, службе Факултета са којима ће студенти сарађивати у току студија и компаније Continental, Schneider Electric DMS NS и RT-RK..

Програм свечаности:

11.00-11.45 – Окупљање студената, подела пакета добродошлице, музички  програм (DJ), представљање студентских организација, служби Факултета и компанија Continental, Schneider Electric DMS NS и RT-RK.

11.45 - Отварање свечаности
- поздравна реч декана ФТН-а – проф. др Раде Дорословачки
- поздравна реч ректора Универзитета у Новом Саду – проф. др Душан Николић
- поздравна реч градоначелника Новог Сада – Милош Вучевић
- поздравна реч студента продекана ФТН-а – Дејан Наћић

12.15-12.30 – музички програм, тамбурашки састав La Banda

12.30-13.00 – представљање студентских организација, служби Факултета и компанија Continental, Schneider Electric DMS NS и RT-RK и музички програм (DJ).

Студентске организације које ће се представити своје активности:
• Студентски парламент ФТН
• Савез студената ФТН