Конкурс за стипендирање студената другог и трећег степена на Универзитетима земаља чланица Европске Уније

17.10.2017. - 08:04

Република Србија, Фонд за младе таленте Републике Србије расписује конкурс за стипендирање најбољих студената студија другог и трећег степена на Универзитетима земаља чланица Европске Уније и Европске Асоцијасије за слободну трговину (EFTA) и на водећим светским Универзитетима за школску 2017/2018. годину.

Текст конкурса, образац за пријаву на конкурс, изјава којом кандидат даје сагласност органу да прибави податке из службене евиденције, Листа водећих светских универзитета за школску 2017/18. годину и пример овлашћења за потписивање уговора о стипендирању могу се преузети на званичној интернет презентацији Министарства омладине и спорта – www.mos.gov.rs/dositeja и на званичној интернет презентацији Фонда за младе таленте –www.fondzamladetalente.rs и/или непосредно у Министарству омладине и спорта, Булевар Михајла Пупина 2, Нови Београд ,Палата Србија, источно крило, канцеларија 338/III.

Пријаве на конкурс се достављају до 1. новембра 2017. године