Такмичење Cashless Case Challenge 2017

22.11.2017. - 09:55

Cashless Case Challenge је студентско такмичење за најбоље идеје које могу да допринесу развоју безготовинског друштва у Србији. Такмичење организује Национална алијанса за локални економски развој (NALED) у сарадњи са Министарством финансија у оквиру националне кампање – Година борбе против сиве економије.

Такмичари треба да предложе практична решења и активности које могу да се спроведу на нивоу државе, као кораци ка успостављању безготовинског друштва, тј. система у којем се мање користи кеш а више безготовинска плаћања, било да се ради о платним картицама, e-banking и m-banking платформама, електронском новцу или другим алтернативама.

Такмичење је отворено за студенте завршних година основних студија и постдипломце свих факултета. Студенти се могу пријавити у тимовима од по три члана, са истог или различитих факултета. Задатак тимова је да предложе активност која ће допринети развоју безготовинског друштва, а коју би Влада Србије могла да уврсти у Национални програм за сузбијање сиве економије.

Пријава за такмичење слањем формулара и PPT презентација (од 7. новембра до 1. децембра)

Оцењивање пристиглих пријава (најкасније до 10. децембра)

Проглашење до 10 тимова који су ушли у ужи избор (11. децембра)

Завршна радионица за изабране тимове (16. и 17. децембар)

Јавна презентација (финале) – избор и проглашење победника (17. децембар)

За прва три првопласирана тима обезбеђене су вредне награде.

Више информација на: http://uzmiracun.rs/cashlesscase