Конкурс за обављање стручне праксе на Тајланду

07.03.2018. - 09:45

Факултет техничких наука, на основу меморандума о сарадњи са Prince of Songkla University, Thailand расписује конкурс за одлазак на двомесечну стручну праксу на Тајланд у периоду од 20. јула до 20. септембра 2018. године.

Конкурс се расписује за 10 студената Факултета техничких наука који студирају на неком од следећих студијских програма:

1. Грађевинарство;
2. Енергетика, електроника и телекомуникације;
3. Рачунарство и аутоматика;
4. Мехатроника;
5. Индустријско инжењерство;
6. Инжењерски менаџмент;
7. Саобраћај и транспорт;
8. Инжењерство заштите животне средине.

Услови конкурса:
• Студенти Факултета техничких наука који су одслушали најмање шести семестар;
• Активно учествовање у организовању боравка студената са Тајланда у периоду од маја до свог одласка на праксу;
• Активно знање енглеског језика;
• Обезбедити финансијска средства за трошкове путовања, визе и боравка.

Током шестонедељног индустријског тренинга на Тајланду обезбеђен је смештај и стипендија у износу од 100 долара месечно.

Избор кандидата ће бити извршен до 15. априла после више интервјуа са свим заинтересованима. Рок за подношење докумената је 07. април 2018. до 12 часова.

Биографију и мотивационо писмо, у којем је потребно нагласити планирану тему истраживања и рада на пројекту, на енглеском језику сви заинтересовани кандидати треба да пошаљу на мејл Службе за међународну сарадњу: iro.ftn@uns.ac.rs

Конкурс у прилогу: