Плаћена шестомесечна стручна пракса за студенте Машинства и сродних инжењерских дисциплина у компанији LE BELIER

21.05.2019. - 08:32

У петак 17.05.2019. године на Факултету техничких наука презентацију су одржали представници француске компаније Le Belier, која послује у оквиру ауто-индустрије. Ова компанија ће за 10 најбољих студената обезбедити сјајне могућности за плаћену шестомесечну стручну праксу у оквиру програма „Инжењерски старт“, уз обезбеђен смештај и храну.

Студенти ће уз искусне менторе имати прилику да направе прве инжењерске кораке у секторима Производње, Алатнице, Одржавања, Индустријализације и Квалитета.

С обзиром да компанија има 10 фабрика у Француској, Мексику, Мађарској и Кини, каријера у Le Belieru отвара врата учењу од искусних инжењера из целог света.

Пријављени кандидати ће имати прилику да кроз организовану посету производном погону у Кикинди детаљније упознају са процесом производње.

Пријаве за конкурс трају до 28. маја, а детаље можете видети на приложеном плакату и ОВДЕ.

• Није могуће приказати слику.