Важно обавештење за студенте III године

30.01.2020. - 09:39

Студенти треће године су обавезни да ураде систематски преглед према предвиђеном распореду који је истакнут на свакој огласној табли.

Систематски преглед почиње у 7:00 часова, преподневна група, односно у 13:30 часова, поподневна група, пријавом на картотеци у заводу за здравствену заштиту студената (Др Симе Милошевића бр.6).

Студенти морају са собом понети оверену здравствену легитимацију и индекс. Пожељно је понети картон о вакцинацијама.

БЕЗ ОБАВЉЕНОГ СИСТЕМАТСКОГ ПРЕГЛЕДА НИЈЕ МОГУЋЕ ОВЕРИТИ ЛЕТЊИ СЕМЕСТАР!!!

Студенти из Републике Српске и Црне Горе морају имати образац ИНО 1, у супротном плаћају систематски преглед 1500,00 динара. Исту цену плаћају и студенти који немају оверену здравствену књижицу.

Студенти који имају више од 26 година нису обавезни да ураде систематски преглед.

Распоред по студијским програмима можете видети у прилогу.