Одржана традиционална Светосавска свечаност на Факултету техничких наука

27.01.2023. - 13:49

У петак, 27. јануара 2023. године уприличена је традиционална Светосавска свечаност на Факултету техничких наука.

На самом почетку свим присутнима обратио се декан Факултета техничких наука, проф. др Срђан Колаковић, након чега су присутни имали прилику да чују Светосавску беседу коју је говорио протојереј Бране Миловац, парох Саборног храма у Новом Саду.

У оквиру свечаности додељена је Светосавска награда изузетном студенту Факултета техничких наука у школској 2021/2022. години. Овогодишњи лауреат Светосавске награде је Драгана Грбић која је завршила основне и мастер академске студије на студијском програму Софтверско инжењерство и информационе технологије са просечном оценом 10,00. Награде су додељене и најбољим мастер инжењерима промоције. Признања која се састоје из повеље, књиге и новчане награде, нашим најбољим студентима су у име Факултета техничких наука доделили декан и продекани.

Поред наведених промовисани су и магистар техничких наука, специјалисти и мастер инжењери свих наставних области Факултета техничких наука.

Факултет техничких наука честита свим промовисаним инжењерима и жели пуно успеха у даљем раду и приватном животу.

Није могуће приказати слику.