Наставак припремне наставе за пријемни испит из математике

20.05.2020. - 13:01

За средњошколце који су започели са похађањем припремне наставе за полагање пријемног испита из математике у фебруару или марту, биће организован наставак курса у периоду од 17. до 21. јуна.

Сви средњошколци су подељени у укупно девет група:

- групе Ф1, Ф2 и Ф3 (које су почеле са радом у фебруару)  – њима ће бити одржано још 3x5 часова (19,20. и 21. јуна)
- групе М1А, М1Б, М2А, М2Б, М3А, М3Б  (које су почеле са радом у марту)  – њима ће бити одржано још 5X6 часова (17,18,19,20. и 21. јуна)

За полазнике припремне наставе који у недељу, 21.6.2020. г. не буду у могућности да присуствују настави због одржавања избора, биће организовано одрађивање часова у среду, 24.6.2020.г. од 16 до 21 часова.  Сви који буду користили наведену опцију одрађивања, морају се јавити најкасније до суботе наставницима који им држе наставу или на e-mail адресу:
lela@uns.ac.rs. Учионице у којима ће надокнада бити одржана биће накнадно одређене кад будемо знали тачан број слушалаца.

У наставку можете видети детаљан распоред одржавања припремне наставе и спискове ученика по групама.

Како је комплетна организација наставка припрема за пријемни испит завршена, не постоји више могућност измена статуса пријављених кандидата.

ПОЛАЗНИЦИ СУ У ОБАВЕЗИ ДА ПРИЛИКОМ УЛАСКА У ФАКУЛТЕТ ПОШТУЈУ УПУТСТВО ЗА ПРЕВЕНЦИЈУ БОЛЕСТИ COVID-19 које се налази ОВДЕ.