Инструкције за студенте којима није стигао активациони линк за УНС налог или имају било какав други проблем

28.03.2020. - 20:31

Драги студенти, у наставку се налазе детаљне информације у вези са било којим типом проблема око УНС налога.

1. У случају да имате креиран УНС налог, а не знате своје корисничко име/лозинку или је налог истекао, потребно је да се јавите на: cit@uns.ac.rs.

2. У случају да сте већ добили линк за активацију налога, а имате проблема при активацији, потребно је да се јавите на: cit@uns.ac.rs.

3. Само у случају да немате УНС налог и никада нисте отварали УНС налог, а нисте добили активациони линк, јавите се Радету Лучићу из ФТН ИТ службе на: rade.lucic@uns.ac.rs.

Веома је важно да се јавите на одговарајућу адресу за решавање проблема, како бисмо убрзали процес активације налога.

Обавезно послати следеће податке:

-        Име и презиме
-        Факултет техничких наука
-        Број индекса (целокупну ознаку)
-        За реактивацију налога потребно је послати и фотографију прве странице индекса