Све веће интересовање медија за студентско предузеће

07.11.2013. - 09:12
Пројекат оснивања студентског предузећа доц. др Милована Лазаревића  на Департману за Индустријско инжењерство и менаџмент, привлачи све већу пажњу шире јавности.  Креирање пословног окружења, заједнички рад студената и умреженост смерова заинтересовало је и новинаре листа “24 сата”, те су свој први интервју дали и запослени у студентском предузећу на нашем Департману.

Студенти треће године, директор предузећа Андрија Стојановић и менаџер предузећа Наташа Кирић, говоре за “24 сата” о досадашњем раду, тренутном стању и будућем темпу рада.

Батеријске лампе су дизајниране и осмишљене, а на ред је дошла и израда чак 300 оваквих производа, као и промоција истих. Коначни производ се очекује у децембру, а ми га с нестрпљењем очекујемо.

За овакву иницијативу и уложени труд можемо да кажемо само БРАВО - јер се на овај начин стварају велика дела и стручњаци оспособљени да управљају процесима рада, предузећима и другим великим системима у будућности.

Поносни Департман за ИИМ

Чланак можете прочитати на web порталу

• Није могуће приказати слику.