Besplatna pripremna nastava za polaganje testa sklonosti u okviru prijemnog ispita P5

18.01.2017. - 09:40

Departman za Inženjerstvo zaštite životne sredine i zaštite na radu, organizuje besplatnu pripremnu nastavu za polaganje testa sklonosti koji se polaže u okviru prijemnog ispita P5 a za upis na studijske programe:
Inženjerstvo zaštite životne sredine;
Inženjerstvo zaštite na radu;
Upravljanje rizikom od katastrofalnih događaja i požara.

Pripremna nastava biće realizovana tokom tri subote (22.04., 29.04. i 06.05.) sa početkom u 9 časova na Fakultetu tehničkih nauka.

U okviru pripremne nastave predviđeno je ponavljanje gradiva iz oblasti zaštite životne sredine, zaštite na radu, fizike, hemije i drugih oblasti od značaja za uspešno polaganje prijemnog ispita i studiranje na Fakultetu tehničkih nauka, a na kraju organizovanog kursa, učenici će imati priliku da rade probni test sklonosti i tako se bolje pripreme za polaganje prijemnog ispita. Učenici koji budu pohađali pripremnu nastavu imaće prilike i da se bolje informišu o aktivnostima kojima se bave inženjeri zaštite životne sredine, inženjeri zaštite na radu i inženjeri upravljanja rizikom od katastrofalnih događaja i požara i na kraju organizovanog kursa radiće probni test sklonosti.
Pripremna nastava za polaganje testa sklonosti je besplatna i realizovaće je nastavnici i saradnici Departmana za inženjerstvo zaštite životne sredine i zaštite na radu.

Formiranje grupa je u toku,  prijave za pohađanje pripremne nastave (ime i prezime, srednja škola, kontakt telefon i e-mail adresa) pošaljite u sanduče FB stranice Departmana (Departman za inženjerstvo zaštite životne sredine i zaštite na radu - FTN) ili na izzsupis2017@gmail.com.

Materijal za pripremu testa sklonosti možete videti OVDE.